Dojmy z konferencí 2017

Dojmy z konferencí 2017

Tento rok jsme se zúčastnili několik konferencí, a to Pražského Marketing festivalu, WordCampu v Brně,  poprvé jsme byli na konferenci DevFest 2017. V tomto článku vám nabízíme naše dojmy z konferencí 2017 a krátký přehled nejzajímavější informací z těchto akcí.

WordCamp Brno 2017

Dojmy z konferencí 2017První ročník této konference se konal dne 21. října v Brně, tato akce navazuje na pražský WordCamp, který má několikaletou tradici. Konference se primárně zabývá CMS WordPress, ale prolíná se i do oblastí jako je projektový management nebo digitální marketing. Bylo zde i několik zajímavých přednášek, například přednáška na téma WordPress a Obrázky. Dále pak přednáška na téma Rychlý a bezpečný web a šablony pro WordPress. Více o této akci si můžete přečíst zde.

 

DevFest 2017

Tato konference proběhla ve dnech 4 a 5 listopadu, konference je určena především vývojářům. Organizátorem je GUG (Google User Group), jedná se o skupinu uživatelů Google technologií, která pořádá různé semináře o Google technologii. Program byl rozdělen do dvou dnů, kdy první den probíhaly přednášky a druhý den workshopy. Této akce se účastnilo kolem 600 vývojářů a to nejen z Česka. Většina konference probíhala v anglickém jazyce.  Více o DevFestu si můžete přečíst v našem článku na stránce Visionslabs. Nebo na oficiálních stránkách DavFest 2017.

Pražský Marketing festival 2017

Dojmy z konferencí 2017Festival se konal dne 10. listopadu 2017 a jednalo se již o 5. ročník této marketingové akce. Byla zde bohatá nabídka workshopů a přednášek. Na přednáškách se řešily otázky ohledně témat Focus group. Probíralo se i téma Miléniálové nebo-li,  Genarace Y a její zbytečné upřednostňování před starší skupinou. Dalším tématem přednášky bylo Logy jako zdroj informací. Pokud vás zajímá přehled všech přednášek, můžete se podívat na oficiální stránku festivalu.

Pokud si chcete přečíst víc informací z této akce, tak si můžete přečíst náš článek o Dojmech z Pražského marketing festivalu 2017.

Závěrem jsou naše dojmy z konferencí 2017, velmi kladné. Všechny tyto konference byly velmi zajímavé a těšíme se na další.

Nezařazené
DevFest, Konference, Marketing festival, WordCamp Brno

Archivy

Připravili jsme pro Vás nové termíny na téma Digitální marketing na Léto a Podzim 2017
Nové termíny kurzů na rok 2018

Další podobné články