Nové termíny kurzů na rok 2018

Nové termíny kurzů na rok 2018

Blíží se nový rok a proto jsme pro vás nachystali nové termíny kurzů na rok 2018. V dnešním světě se bez internetu neobejdete, propagace na internetu už není jen pro specialisty, ale můžete ji zvládnout s pomocí našich kurzů i vy. Vybírat si můžete z kurzů Základy digitálního marketingu, Digitální marketing dle ECDL a Digitální marketing pomocí WordPressu.

Základy Digitálního marketingu

Jedná se o jednodenní kurz v délce 8 výukových hodin (1 výuková hodina = 45 minut). Kurz je určen pro ty které zajímají jen základní informace z oblasti digitálního marketingu.  V tomto kurzu získáte inspiraci pro propagaci svých výrobků či služeb na internetu. Seznámíte se s tím jak se správně prezentovat na webu, jak požívat email marketing a sociální sítě. Více informací o tomto kurzu naleznete zde.

Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
04.03. 2020Brno8 hod 3484,-KčsendPŘIHLÁSIT SE

Digitální marketing dle ECDL

V tomto kurzu se naučíte vytvářet PPC kampaně v Google a Seznamu, spravovat firemní stránky na sociálních sítích jako je například Facebook, LinkedIn a Twitter.  Dále si v tomto kurzu ukážeme webovou analytiku v Google Analytics. Zaměříme se i na to jak vytvářet email marketing pomocí služby MailChimp. Více informací o kurzu Digitální marketing dle ECDL zde.

Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
Od - DoMísto výuky Hodiny Cena vč. DPH
04.03. - 01.04. 2020Brno40 hod 18137,-KčsendPŘIHLÁSIT SE

Digitální marketing pomocí WordPressu

Jedná se o workshop, který vám pomůže se zorientovat ve světě redakčních systémů. Vysvětlíme vám jak spravovat stránky v redakčním systému WordPress. tento systém je volně dostupný a můžete jej tedy použít pro komerční účely. Součástí kurzu je i ukázka případové studie na reálném webu. Více o výhodách a nevýhodách WordPressu a obsahové náplni tohoto kurzu naleznete v našem článku Digitální marketing pomocí WordPressu.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Nové termíny kurzů na rok 2018

Přehled všech našich kurzů z oblasti digitální marketingu naleznete zde na našich stránkách v záložce termíny. Pokud byste potřebovali víc informací k našim kurzům, neváhejte se na nás obrátit z jakýmkoliv dotazem na naší emailové stránce info@poc-sluzba.cz

, ,
Předchozí příspěvek
Dojmy z konferencí 2017
Následující příspěvek
Školení WordPress pro TV Přerov

Související články

Kurzy digitálního marketingu na podzim 2019

Kurzy Digitálního marketingu na podzim 2019

folder_openObecné novinky
Včera nám začal již 3. letošní termín školení Digitální marketing dle ECDL v Pardubicích. A pokračuje nám tak tradičně “vzdělávací” podzim, kdy máme většinou nejvíce školení , kurzů či seminářů na téma digitálního marketingu. Minulý a příští týden máme semináře na téma…
Klikněte zde
Menu