Reference ze školení na téma Digitálního marketingu ve firmách

Reference ze školení na téma Digitálního marketingu ve firmách

  1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
  2. Ostatní
  3. Reference ze školení na téma Digitálního marketingu ve firmách

Na podzim minulého roku 2016 jsme zrealizovali školení Digitální marketing dle DMI, kterého se zúčastnilo několik firem z Moravy. Toto školení probíhalo v našich prostorách v Olomouci.

Jsme rádi, když nás pozitivně hodnotí naši zákazníci, a tak se nyní můžeme pochlubit referencemi některých našich účastníků tohoto školení.

Výborný kurz se spoustou užitečných rad, informací a odkazů. Podáno srozumitelnou formou, osobním přístupem a nadšením lektora pro online marketing.

David Větrovec
Marketing, TOMI CZECH s.r.o.

Digitální marketing splnil mé očekávání. Zvýšila jsem si kvalifikaci i dovednosti v oblasti online marketingu. Vše bylo jasně vysvětleno na příkladech z praxe.

Ing. Zdeňka Ondrová
Asistentka ředitele, FORTEX-AGS a.s.

Dále jsme v této tématické oblasti realizovali zakázkové školení pro společnost První brněnská strojírna Velká Bíteš a.s. na téma Internetového marketingu. Jednalo se o specifické školení na základě konkrétních obsahových a tématických požadavků zákazníka.

Průběh profesního vzdělávání, které proběhlo na konci minulého roku bylo poskytnuto jasně a odborně panem Podmolíkem. Vždy ochotně obratem vyhledal informace na otázky, které vyvstaly v průběhu školení. Dokonce i pro vzdálené lokality jako byla Čína a Rusko. Získané zkušenosti jsme aplikovali přímo v praxi s pozitivním přínosem pro naši akciovou společnost. Poskytnuté školení, které se neslo v přátelském duchu, hodnotíme velmi kladně.

Ing. Tomáš Novotný
Referent rozvoje lidských zdrojů, PBS VB a.s.

Určitě nejlepší reklamou je mít spokojené zákazníky a to doufáme, že máme a budeme mít. Pokud byste se i Vy chtěli zúčastnit některých našich školení na téma digitálního marketingu, máte možnost – aktuální termínyzde. V případě zájmu o zakázkové školení se můžete obrátit přímo na email LPodmolik.ml@poc-sluzba.cz

Aktuální termíny

Omlouváme se, ale nyní nemáme zde žádné termíny. Zkuste to později.
Ostatní
,

Archivy

Přednáška o Digitálním marketingu na MBA studiu
Připravili jsme pro Vás nové termíny na téma Digitální marketing na Léto a Podzim 2017

Další podobné články