Reference ze školení na téma Digitálního marketingu ve firmách

Reference ze školení na téma Digitálního marketingu ve firmách

Na podzim minulého roku 2016 jsme zrealizovali školení Digitální marketing dle DMI, kterého se zúčastnilo několik firem z Moravy. Toto školení probíhalo v našich prostorách v Olomouci.

Jsme rádi, když nás pozitivně hodnotí naši zákazníci, a tak se nyní můžeme pochlubit referencemi některých našich účastníků tohoto školení.

Výborný kurz se spoustou užitečných rad, informací a odkazů. Podáno srozumitelnou formou, osobním přístupem a nadšením lektora pro online marketing.

David Větrovec
Marketing, TOMI CZECH s.r.o.

Digitální marketing splnil mé očekávání. Zvýšila jsem si kvalifikaci i dovednosti v oblasti online marketingu. Vše bylo jasně vysvětleno na příkladech z praxe.

Ing. Zdeňka Ondrová
Asistentka ředitele, FORTEX-AGS a.s.

Dále jsme v této tématické oblasti realizovali zakázkové školení pro společnost První brněnská strojírna Velká Bíteš a.s. na téma Internetového marketingu. Jednalo se o specifické školení na základě konkrétních obsahových a tématických požadavků zákazníka.

Průběh profesního vzdělávání, které proběhlo na konci minulého roku bylo poskytnuto jasně a odborně panem Podmolíkem. Vždy ochotně obratem vyhledal informace na otázky, které vyvstaly v průběhu školení. Dokonce i pro vzdálené lokality jako byla Čína a Rusko. Získané zkušenosti jsme aplikovali přímo v praxi s pozitivním přínosem pro naši akciovou společnost. Poskytnuté školení, které se neslo v přátelském duchu, hodnotíme velmi kladně.

Ing. Tomáš Novotný
Referent rozvoje lidských zdrojů, PBS VB a.s.

Určitě nejlepší reklamou je mít spokojené zákazníky a to doufáme, že máme a budeme mít. Pokud byste se i Vy chtěli zúčastnit některých našich školení na téma digitálního marketingu, máte možnost – aktuální termínyzde. V případě zájmu o zakázkové školení se můžete obrátit přímo na email LPodmolik.ml@poc-sluzba.cz

Aktuální termíny

Omlouváme se, ale nyní nemáme zde žádné termíny. Zkuste to později.
Ostatní
DMI, Reference

Archivy

Přednáška o Digitálním marketingu na MBA studiu
Připravili jsme pro Vás nové termíny na téma Digitální marketing na Léto a Podzim 2017

Další podobné články