Blíží se školení Digitální marketing dle ECDL v Brně

Blíží se školení „Digitální marketing dle ECDL“ v Brně

Poprvé jsme vícedenní školení na téma Digitálního marketingu realizovali na konci roku 2016. Vzhledem k tomu, že se nám v březnu 2019 blíží další termín Digitálního marketingu dle ECDL, dovolíme se tak trochu bilancovat.

Výhoda školení Digitálního marketingu

Myslíme si, že jednou z největších výhod školení je to, že vycházíme z praktických zkušeností naší „sesterské“ divize VisionsLabs, která realizuje všechny části digitálního marketingu a tím můžeme v našem školení nabídnout reálná data a zkušenosti z praxe.

Další výhodou je bezesporu skutečnost, že školení Digitální marketing dle ECDL není „masovka“, tedy není zde více jak 10 účastníků, protože chceme, aby byl prostor v rámci školení na konkrétní dotazy či problémy účastníků.

Poslední reference na školení

Poslední školení Digitální marketing dle ECDL proběhlo jako interní školení pro Radio Haná z Olomouce. Kde se školení zúčastnilo 10 účastníků. Tento kurz byl trochu specifický, protože se zde velmi často porovnával „digitál“ s „rádiovým“ marketingem.

Děkuji p. Ing. Podmolíkovi a celému týmu CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ za velmi užitečný kurz o Digitálním marketingu. Oceňuji především ucelený přehled problematiky, podrobné podklady a aktuálnost poskytovaných informací. Kvalifikovaný lektor dokázal udržet naši pozornost po celou dobu školení, zodpověděl naše dotazy z praxe a konkrétními ukázkami doplnil probíranou tématiku.

Ing. David Foretník
Ředitel Radia Haná

Kolik tedy již absolvovalo vzdělávání v oblasti digitálního marketingu?

Našeho školení na téma digitální marketing, které trvá 5 nebo 4 dní (záleží na okolnostech) se již zúčastnilo 27 absolventů. Dále také pořádáme či realizujeme jednodenní semináře či přednášky na téma digitální marketing a zde máme již 45 absolventů. Takže celkově máme více jak 70 absolventů našich školení od konce roku 2016 (zhruba 2 roky),

Zakládáme si na aktuálnosti a čerstvosti

Blíží se školení Digitální marketing dle ECDL v Brně
Během školení Digitální marketing dle ECDL v Olomouci

Asi byste takový nadpis nečekali v článku o školení digitálního marketingu, ale myslím si, že se zde přesně hodí. Protože v rámci školení vždy předáváme našim účastníkům aktuální informace, které se dozvíme na předních českých konferencích. Jak už jste mohli vidět náš ucelený seznam v článku na tomto webu nebo v rozšířeném seznamu v článku na webu VisionsLabs.

Letos jsme stihli již navštívit ReShoper 2019 – článek a WordCamp Praha 2019 – článek. V jednotlivých článcích se můžete dozvědět základní informace, které jsme tam pochytili. Samozřejmě, že v rámci školení je těch informací podstatně více 🙂 . Proto se nám pak někdy stává, že doba školení se trochu protáhne, protože probíráme aktuální informace z konferencí.

Termíny školení Digitální marketing dle ECDL

Pokud vás láká proniknout do tajů digitálního marketingu, tak pro vás máme nejbližší termíny – viz níže. Pro členy Regionální hospodářské komory Brno je připravena 20% sleva.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Pokud snad váháte, a máte nějaké doplňujíc dotazy, tak nám můžete napsat a to buď přes kontaktní formulář na webu nebo přímo na email LPodmolik.ml@poc-sluzba.cz.

Obecné novinky
Digitální marketing dle ECDL, Konference, Reference, ReShoper, Termíny školení, VisionsLabs, WordCamp Praha, wordpress

Archivy

Školení Digitální marketing dle ECDL od března 2019
Jaké byly konference Reshoper, Marketing festival a Czech Online Expo?

Další podobné články