Školení Digitální marketing dle ECDL od Března

Školení Digitální marketing dle ECDL od března 2019

Za více jak měsíc nám začíná další termín školení Digitální marketing dle ECDL. Proto je dobré si připomenout základní informace a doplnit, jaké nové informace se na kurzu v Brně dozvíte.

Základní informace o termínu školení

Jedná se o 5 denní školení, které je vždy 1x týdně tak, aby byl čas všechny informace vstřebat a případně rovnou aplikovat a v dalším výukovém dnu probrat. Máme takovou dobrou zkušenost, že během týdne si často účastníci rovnou vyzkouší nějakou novinku. Typicky si účastníci zaregistrují Google Search Console po 2. dni, kdy se probírá SEO, a pak další den již analyzujeme jejich konkrétní data.

To je jeden z příkladů, kdy se snažíme vytvořit školení Digitálního marketingu dle ECDL co nejvíce prakticky, jak na ukázkách z naší praxe – díky naší IT divize VisionsLabs, tak na datech účastníků (nebojíme se analyzovat čerstvá data 😉 )

Standardní obsah kurzu najdete na stránce Kurz dle ECDL. Pokud by vás samozřejmě zajímali detailnější informace týkající se kurzu, pak se můžete obrátit přímo na lektora – Ing. Leopolda Podmolíka, MBA.

Termín Digitálního marketingu dle ECDL

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Jaké novinky přineseme v rámci školení?

Je u nás již standardem, že neustále inovujeme naše školení, protože tato oblast je velmi dynamická – to co platí dnes, tak zítra nemusí. Jakýkoliv „gigant“ Google, Facebook či „náš“ Seznam může v podstatě ze dne na den představit nějakou novinku a my se musíme přizpůsobit.

Takže kromě tohoto „standardního“ procesu budeme přednášky na jednotlivá školení doplňovat i o novinky z konferencí, na kterých budeme. Kompletní seznam konferencí a akcí v roce 2019, které navštívíme, najdete na webu VisionsLabs zde. Zde vám „pouze“ vybereme ty konference, které budou probíhat těsně před nebo během našeho školení.

Konference Reshoper 2019

ReShoper 2019
ReShoper 2019

Tato konference je určena pro zájemce či pracovníky v oblasti e-commerce neboli e-shopů. Obecně se dá říci, že se zde budou probírat témata týkající se online prodeje – digitální marketing, branding či e-shopové řešení. Na detailní program se můžete podívat na stránkách https://www.reshoper.cz/cs/konference/ . Důležité je ještě zmínit, že akce ReShoper není pouze konference, která je placená, ale taky veletrh, který je zdarma a budou zde mít stánky různé společnosti, které mají něco společného s e-commerce.

Datum

29.1. 2019

Místo

Výstaviště Letňany, Praha

Vstupenky

Konference – 2 990,-Kč
Veletrh – zdarma

WordCamp Prague 2019

WordCamp Prague 2019
WordCamp Prague 2019

Konference WordCamp je naše velmi oblíbená, protože se jedná o “směs” přednášek a informací jak ze světa WordPress, tak i z marketingu či dalších oblastí. Už to bude naše několikátá účast na této konferenci a to jak v Praze, tak i v Brně. Naposledy jsme byli v Brně v roce 2017, a shrnutí dojmů a informací jsme uveřejnili v článku. Praha a Brno se vždy pěkně střídají – Praha je v první polovině roku a Brno je v druhé polovině.

Opět se můžeme těšit na taková jména jako je Pavel Ungr (SEO), Petra Dolejšová (Právo) a další.

Datum

23.2. 2019

Místo

VŠE Praha

Vstupenky

Konference – 499,-Kč

Konference Marketing festival 2019 Praha

Marketing festival je jedna z největších akcí pořádaných u nás. Její dosah je mezinárodní a tomu i odpovídá forma přednášek, které jsou vedeny na velkém jevišti v anglickém jazyce. Konkrétní program naleznete na webových stránkách https://www.marketingfestival.cz/cs/. Přednášky a informace “podávané” na této konferenci jsou vždy “výživné” a inspirující. Tomu i odpovídá cena této jednodenní konference a to 6 990 Kč.

Datum

22.3. 2019

Místo

Kongresové centrum Praha

Vstupenky

6 990 Kč

Czech On-line Expo

Na této akci Czech On-line Expo jsme ještě nebyli, takže to bude letos poprvé. Program je rozdělen do několika “pod” summitů vždy zaměřených na jednotlivé odvětví jako např. SEO či Logistika. Souběžně tak poběží přednášky na 10 místech paralelně. A základní cena je zatím stále velmi “přitažlivá”. Více o programu na webu https://www.czechonlineexpo.cz/.

Datum

a 30.3. 2019

Místo

Výstaviště Praha Holešovice

Vstupenky

Základní: 249 Kč (do 31.1.)
VIP: 1 799 Kč (do 31.1.)

Ze všech zvýše zmíněných konferencí či akcí budeme jak přinášet zajímavé informace průběžně, tak samozřejmě i v rámci našeho školení. Takže se máte na co těšit. Ještě pár míst zbývá, tak neváhejte a přihlaste se.

Možnosti financování vzdělávání zaměstnanců

Možná jste slyšeli o možnosti financování prostřednictví projektu POVEZ II, což je projekt Úřadu práce ČR, který umožňuje vzdělávání zaměstnanců za účelem zvýšení jejich kvalifikace. A právě tento kurz splňuje požadavky na to aby mohl být financován prostřednictvím tohoto projektu. Co je potřeba ? Podat si žádost na Úřadu práce ČR. Informace o projektu najdete na stránkách MPSVhttps://portal.mpsv.cz/upcr/esf/projekty_v_realizaci/celorep/povez-ii/ a případné dokumenty pro (zatím) poslední výzvu III zde – https://portal.mpsv.cz/upcr/esf/projekty_v_realizaci/celorep/povez-ii/vyzva-iii/ . A pokud Vám bude žádost schválena (většinou trvá schválení cca 30 dní), tak můžete mít proplaceno 85% ceny školení.

Konference, Obecné novinky
Brno, Digitální marketing dle ECDL, Google, Konference, Podmolík, POVEZ II, Termíny školení

Archivy

První úspěšný absolvent mezinárodní zkoušky z digitálního marketingu dle standardů ECDL
Blíží se školení „Digitální marketing dle ECDL“ v Brně

Další podobné články