semináře z oblasti digitálního marketingu

Připravili jsme pro vás semináře z oblasti digitálního marketingu

Ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Olomouc jsme pro vás připravili dva semináře z oblasti digitálního marketingu. První seminář na téma Moderní firemní webové stránky se uskuteční 11. dubna 2018. Druhý seminář s názvem Jak může firma využít digitální marketing? se uskuteční 2. května, oba semináře budou v prostorách naší firmy na adrese Stupkova 413/1A v Olomouci. Semináře se zaměřují především na praktické ukázky, nejen na pouhý přednes teorie.

Okresní hospodářská komora Olomouc je podnikatelská organizace, která sdružuje podnikatele a hájí jejich zájmy. Kromě podpory podnikání se OHK Olomouc zabývá i pořádáním seminářů, konferencí a odborného vzdělávání. Má dlouholetou tradici, funguje již od roku 1851.

Pro koho jsou semináře určeny?

Semináře jsou určeny jednak pro členy Okresní hospodářské komory Olomouc, ale stejně tak i pro širokou veřejnost. Semináře jsou určeny pro manažery malých a středních firem, pro podnikatele a majitele firem, dále pak pro marketingové pracovníky. Kapacita na jeden seminář je omezena na 10 osob – pokud máte o tyto semináře zájem, pak neváhejte a přihlaste se zavčas 🙂

Seminář: Moderní firemní webové stránky

Potřebujete mít moderní a přehledné webové stránky, na kterých vaši zákazníci, uživatelé najdou potřebné informace nebo si poptají vaše služby? Pak je tento seminář vhodný právě pro vás. Na tomto semináři si prakticky ukážeme, jaké jsou možnosti firemních webů. Ukážeme si také, k čemu je dobré využívat Google Analytics.  Součástí semináře je i zpracovaná analýza vašich stavajících webových stránek v rozsahu cca 2x A4.

Více o obsahové náplni semináře si můžete přečíst zde.

Pro přihlášení z řad veřejnosti využijte níže uvedenou možnost se přihlásit. Pro členy OHK Olomouc doporučujeme přihlášení přes web hkol.cz – zde.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Seminář: Jak může firma využít digitální marketing?

Prostřednictvím tohoto semináře získáte inspiraci pro propagaci vlastních služeb či produktů na internetu. Protože je digitální marketing důležitý v jakémkoliv oboru podnikání, tak na tomto semináři poznáte, jak se správně a efektivně prezentovat na webu – dozvíte se, jak správně využít on-line reklamu. Po semináři budete vědět, co znamenají pojmy jako je SEO, PPC, email marketing a další. Budete vědět, jak se dají využít firemní stránky na sociálních sítích a další části digitálního marketingu.

Více o obsahové náplni semináře zde.

Pro přihlášení z řad veřejnosti využijte níže uvedenou možnost se přihlásit. Pro členy OHK Olomouc doporučujeme přihlášení přes web hkol.cz – zde.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Další informace

Mimo možnosti přihlášení se na jednotlivé semináře samostatně, máte možnost využít výhodného přihlášení na oba semináře za zvýhodněnou cenu.

Cena jednoho semináře je:

  • Člen OHK Olomouc – 600 Kč vč. DPH
  • Nečlen – 1 600 Kč vč. DPH

V případě přihlášení na oba semináře je pak cena následující:

  • Člen OHK Olomouc – 1 000 Kč vč. DPH
  • Nečlen OHK Olomouc – 3 000 Kč vč . DPH
Nezařazené
Digitální marketing, Google Analytics, seminář, seo, tvorba webových stránek

Archivy

Školení WordPress pro TV Přerov
Seminář – Moderní firemní webové stránky v Olomouci

Další podobné články