Co o našem školení Digitální marketing říkají absolventi?

Co o našem školení Digitální marketing říkají absolventi?

Po delší době se vám vracíme s informacemi o našem školení Digitální marketing dle ECDL. Z důvodů různých nařízení a omezení jsme nemohli realizovat prezenční školení. Nicméně jsme pro vás připravili nové termíny – a to orientované pro účastníky z firemní sféry. A taky jsme vám sepsali pár referencí na naše školení přímo od absolventů školení na téma Digitálního marketingu.

Novinky v digitálním marketingu

Sice jsme neabsolvovali všechny plánované akce a konference, kde se mohly prezentovat novinky či zajímavé case-study, a pravděpodobně ani do podzimu už žádné akce podobného nebudou. Takže by se nabízelo, že se v oblasti digitálního marketingu moc nedělo, ale opak je pravdou. Novinky se stále objevují a to pravděpodobně i proto, že jsme skoro všichni pracovali v situaci, kdy celý svět musel „přejít“ na remote práci a digitální komunikaci.

Ukázalo se, že digitální marketing není jen trend, ale v podstatě nutný standard. Protože pokud vás uživatelé nenajdou on-line, pokud je neoslovíte on-line formou, tak na ně ani nemusíte „dosáhnout„. Takže vidíme, že spousta firem se pouští do tajů digitálního světa, resp. digitálního marketingu. Zakládají si různé e-shopy či jiné formy on-line interakce se zákazníky. Ale otázka je, zda jejich počáteční nadšení z nových věcí vydrží a přežije delší dobu. A v tom je právě „kouzlo“ digitálního marketingu – snažit se vytvářet a dělat „věci“, které mají dlouhodobý účinek. Jak vyhodnocovat svoji „on-line činnost“ a mnoho dalšího.

Digitální marketing pro školy

Během poslední doby jsme uvedli nové školení, které sice není určeno pro firemní sféru, ale pro školy v rámci jejich akreditovaných kurzů DVPP a to Digitální marketing pro školy. A to v době, kdy nebylo možné realizovat prezenční výuku, ale byla možná on-line forma výuky, kterou jsme jako jedni z prvních v České republice dokázali dostat do praxe v rámci DVPP kurzů. Ale o tom najdete více na našem specializovaném webu Šablony-DVPP.cz. Za zmínku stojí hodnocení účastníka tohoto školení.

Naučný webinář o digitálním marketingu. Nyní mám už pokročilé povědomí o SEO, PPC a dalších součástí týkající se digitálního marketingu. Pan Ing. Podmolík vše vysvětluje detailně a srozumitelně. Jakožto zástupce ředitele na soukromé škole musím říct, že si z tohoho webináře odnáším dost zajímavých poznatků, které se budou hodit jak pro správu webových stránek, tak např. propagačních aktivit. Děkuji.

Absolvent ze školy ARTecon

Hodnocení přímo od účastníků školení Digitální marketing dle ECDL

Jsme nesmírně rádi, že naše školení hodnotí naší absolventi velmi kladně a máme jen pozitivní zpětnou vazbu. Školení na témata digitálního marketingu realizujeme už více jak 5 let a nikdy nebyla dvě školení po sobě stejná. Vždy se snažíme zařazovat do kurzu aktuální informace a praktické zkušenosti z našeho digitálního studia VisionsLabs, které realizuje kromě jiného, i digitální marketing pro své klienty.

Kurz Digitální marketing mi pomohl ucelit a doplnit si informace týkající se digitálního marketingu, jelikož se jedná o velmi obsáhlou oblast. Jako školitel (Ing. Podmolík) jste nám byl během školení vždy nápomocen v problematice i při vysvětlování jednotlivých témat. Jsem ráda, že jsem mohla kurz absolvovat a doplnit si tak informace, které mi pomohli pochopit toto téma více globálně.

Absolventka z Dřevohračka

Kurz digitálního marketingu mohu jedině doporučit. Skvěle vedené, obsáhlé školení, velké množství přínosných informací a příkladů z praxe, prezentováno srozumitelnou formou. Příjemná atmosféra, skvělý přístup lektora (Ing. Podmolík). Získané informace mi rozhodně pomohou v mé praxi produktového managera. Skvělé školení pro všechny, kteří chtějí lépe zviditelnit a prezentovat svou firmu v online světě internetu, sociálních sítí a webových stránek.

Absolventka z ROCHE Česká republika

Děkuji p. Ing. Podmolíkovi a celému týmu CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ za velmi užitečný kurz o Digitálním marketingu. Oceňuji především ucelený přehled problematiky, podrobné podklady a aktuálnost poskytovaných informací. Kvalifikovaný lektor dokázal udržet naši pozornost po celou dobu školení, zodpověděl naše dotazy z praxe a konkrétními ukázkami doplnil probíranou tématiku.

tým radia HANÁ

Nové termíny na digitální marketing ve variantě 4 dny

Nevíme, jaké hygienické pokyny v době konání školení budou platit, ale určitě nebudeme moci garantovat velký počet míst na toto školení, takže kdo se přihlásí dříve, tak bude mít svoje místo jisté. Další termíny pravděpodobně budeme mít až na podzim tohoto roku.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
Obecné novinky
Digitální marketing, Digitální marketing dle ECDL, Kurz, Termíny školení

Archivy

Jaký byl ReShoper 2020?
Konference 2021 s digitálním marketingem

Další podobné články